Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B.c.albino

Čau všichni vím že už se to tu probíralo hodněkrát,ale pořád sem ještě nezjístil všechno...Mám ted´ možnost 8.3. koupit od jednoho pána B.c. albina cena je 12000kč a můj dotaz je jak jsou velké rozdíli ve zbarvení atd...protože někdo je nabízí za 12tis. a někdo zas třeba za 15tis..16tis. atd. tak by mě zajímalo jestli jsou nějaké zvláštní rozdíli ve zbarvení,třeba jak u salmonů tam sem viděl velké rozdíli ve zbarvení...moc díky...:-)Jinak mimochodem kdo se chystá do Prahy na exoticu toho 8.3?!ještě jednou díky...

loading...

Ritchi: No si to spocitej:)Kdyz koupim albina, tak za par let, kdyz budu mit stesti,muze plcnout treba i 35 mladat jak se to povedlo nekterym tady (gratuluju)..Kdezto nejaka cista forma za polovicni cenu tolik nehodi:)
Ale at nekrivdim, nekomu se to preci jen muze libit:))

tak děkuji všem co jste mi odepsali...jinak je to asi takhle:hroznáci se mě moc libiou a především barevné variace,nemám to za učelem nějakého hromadného chovu,ale řeknite sami že není prima když sem vám třeba vrátí nějaká ta koruna za jídlo elktriku atd...v budoucnu bych se chtěl zaměřit právě na jejich barevné formy,protže se mě moc líbí!Bohužel na veterinu se nejspíš nedostanu tak,že bych chtěl v budoucnu se věnovat těmto zvířatům + eště pavoukům..:-)Myslím že každému chovatelovi udělá radost když se hadům daří a i se třeba množí,aby ste nemysleli že chci na hadech výdělávat težký peníze to ne!jinak chystáte se někdo toho 8.3. do toho ládví?

Tak že myslíš krokodýle,že ta cena je jenom proto,že jich má třeba víc bo tak nějak??Aby pak nebyl i nějakej velkej rozdíl ve zbarvení přeced jen to není aspoń pro mě tak levná záležitost,tak abych nekoupil pak nějak "hůř" vybarveného jednice jen kvůli tomu že ušetřím třeba 3 tis.?!jinak moc děkuju...

Rozdíly ve zbarvení mláďat albínů jsou spíš menší a hlavně se většinou "dovybarví" až u větších hadů. Cena mixáků bude pořád stejná, protože to už je na hranici ekonomičnosti a ta chca nechca v chovu funguje taky, takže stejně jako je zhruba ustálená cena gekončíků na 250 Kč a guttat na 250-300 Kč, tak hrozňové mixíci budou pořád za nějakých 700-900, hetera na albino jen o něco víc (1000-1200), podobně to dns je třeba u hondurensisek, kdy hetera na albino jsou téměř za stejné peníze jako normální a albíni sotva dvojnásobek.

Zkušený chovatel hroznýšovitých, kdysi jsem od něj, ještě jako kluk měl 3 epicrates striatus striatus;-), chtěl jsem jen dva a měl tam tři poslední, tak mi toho třetího přihodil za 200 Kč:-D. A taky mi sondoval před lety na burze můj první odchov hortulánů, ale radost mi neudělal:-D, bylo to v poměru 8:2 pro samce, za což samozřejmě nemohl:-D. Zvířata od něj by měla být v pořádku.