Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak nato

Dobrý den jsem začátečník a chtěl bych chovat leguána zeleného nebo baziliška zeleného.
Který je pro mě lepší.A ještě bych se chtěl zeptat jestly byse nesnesli spolu v teráriu oba když bych je dal stejně starý najednou do terária.Děkuji všem za odpověď.

Bazilišek zelený je velmi pěkný ještěr ale docela bláznivý. Leguán je asi nejčastěji zanedbávané zvíře v chovech, proto mu nejdříve zařiď co nejvhodnější podmínky, všechno si nastuduj a buď připravený! Jako začátečník bych asi nevybíral z těchto dvou ještěrů, nezapomínej jak moc doroste leguán a na náročnost na prostor! ;-)