Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PŘEPRAVA

Ahoj můžu se jen zeptat v neděli si mám v ládvíkupovat toho B.c. albino,ale bojim se aby me po ceste dom nenastydl?!ma byt kolem 5 stupnu a ja sem az z Brna..pojedu dom autobuse a z nadru v brne to mam uz kosek dom cca 5 min...muzete mi poradit jak nejlepe ho muzu prepravit?!moc dekuji a omlouvam se za hacky ...spechal jsem!

Teď ode mne ojdel pán z Nového města nad Metují ( Jel z Prahy). A cestoval vlakem, busem a tak. Hroznu si vezl přesně jak tu píší v pytlíčku a dal si ho pod košili a svetr. Myslím, že cesta z Prahy do Brna je blíž než do Orlických hor. ;-) Vůbec bych to neřešila. A toho albina ti závidím. :-p

Jen pro doplnění, Elienko. Je fakt, že nevím přesně, jak daleko je nové město nad Metují, ale každopádně podle toho co vím, tak z Prahy do Brna sedne člověk v Praze do klimatizovaného busu a vystoupí v Brně. Kdežto dostávat se z Prahy do Nového města nad Metují, jsou samé přestupy. Takže si myslím, že hodinově to vyjde dál, než Brno. Jen má úvaha. ;-)

Všem moc děkuji...jinak mám to namyšlený asi takhle : koupil sem v Ikei plastovej box s víkem tak bych ho obložil z venku i ze vnitř polystirénem a do vnitř bych ještě umístil tu pet láhev nebo něco podobného a do víka bych udělal pár otvorů na vzduch?!Jinak nevíte jaké lepidlo je dobré na přilepení poliše na umělohmotný box?!Nechci rači nic podcenit to se rači potáhnu s tou přepravkou...;-)jinak moc děkuji...

Presne tak, do pytla a pod tricko, a keby si si naozaj nebol isty, tak si kup jeden taky vyhrevny sacik v Lidli za 25 korun a daj si ho do vnutorneho vacku bundy. A bude vam teplo obom :) v tej krabici ti prechladne skor ako pod vecami, pretoze tu krabicu nikdy nezaizolujes tak aby to vydrzalo taku cestu a tie pet flase uz duplom ;-) No a v autobuse budes ma minimalne 20-23 stupnov a to si ho tam pekne v pytliku polozis na nohy a si v pohode a aj on, urcite lepsie ako v nejakej prepravke. A ked vystupis sup pod tricko a za chvilu ste doma. Alebo sa drzis helsa naco robit veci jednoducho, ked to ide zlozito? :))

před cca mesícem sem řešil podobnou věc, vzal sem plateny pytlík ktery se měl povešeny na krku a vlastní pytlík s hadem byl na mém břichu :-D tričkov gaťatách je samozřejmostí. A to sem z hroznou jel trasu Praha/Prostějov. Nepohodlné? V žadnym připadě, malej had mi rozhodně nevadil :puff: