Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chamíci

Prosím prosím o radu. Mám těhotnou chameleonku začíná si hrabat lignocel a dělat si tunýlky, ale nevím jestli má ty správné podmínky pro snůšku. a co pak s těma vajíčkama?podaří se mi je odchovat?:?:

Hod ji do terarka treba petilitrovej kyblik naplnenej vlhkym piskem, plnej ten kyblik. samicka vyhrabe diru a naklade vajicka...Vajicka pak premistis do inkubatoru kde budes udrzovat teplotu max 27,5°C a po nejaky ty dobe se ti snad vylihnou prcci
Btw gratuluju, ja uz se tretim rokem snazim aspon o snusku od chamiku a ani tuk...Asi mam smulu:-/

já pracuji ve zverimuxu takže terárko má celkem ok, dala jsem jí tam trochu více rašelinového písku a navlhčila, nebo to opravdu musí být v tom belíčku?a poraď jak mám udržet ěch 27,5 stupně.hmmm??jak poznám že už je vyprdne? já mám strach aby ji lidi nerušili....ale zase se mi ji nechce přendávat jinam když je tam už zvyklá...nevím, jsem z toho celá divná...

:x:trochu vic je co?potrebuje vrstvu aspon 25-30 cm minimalne...Chamici sve vajicka zahrabavaji pod zem, takze ji to musis umoznit i v zajeti...Konstatni teplotu udrzis pomoci inkubatoru, konstrukci ti popisovat nebudu, kdyz pracujes ve zverimexu,tak jiste vis co to je a jak to funguje:)
BTW: to ze pracujes ve zveraku neni zarukou kvalitniho terarka

inkubátor nemám,, udělala jsem to tak, že jsem vzala malinké terárko dala tam rašelinu, topný kámen a snažím se to vyhřát, hodně jsem to navlhčila, tak uvidíme, kdyžtak zapojím žárovku, co snima, když se mi je podáří aby se vylíhly, sice v tom dělám dlouho odchovala jsem gekony, ale s chamíky jsem to ještě nepodstoupila,.....

Chtel bych se zeptat mam 2 gekonciky a samice si vyhrabala diru a vylezla asi po hodce myslite ze tam nakkladly vajicka.. Zakopala je do raseliny takze tam nevidim a nechce se mi to porad rozkopavat ?? DEkuji