Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chamíci

Prosím prosím o radu. Mám těhotnou chameleonku začíná si hrabat lignocel a dělat si tunýlky, ale nevím jestli má ty správné podmínky pro snůšku. a co pak s těma vajíčkama?podaří se mi je odchovat?:?:

Chtel bych se zeptat mam 2 gekonciky a samice si vyhrabala diru a vylezla asi po hodce myslite ze tam nakkladly vajicka.. Zakopala je do raseliny takze tam nevidim a nechce se mi to porad rozkopavat ?? DEkuji