Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python (curtus) brongersmai

Ahoj chtlě bych se zeptat jak by mělo být zařízeno terko pro Python curtus brongersmai ????? (krajta pestrá) na internetu sem našel akorát velikost terária....Ale co do něj to už ne, poradí někdo ??? jinak vím o jejich značné kousavosti:))
Na žádost promazány nechtěné duplikáty (halapremek)

Doufám, že nebudu ukamenován, ale chci se zeptet stejně, tak to risknu, nejsem zastáncem chovu různých druhů z různých končin dohromady, ale co se týká curtusek, mohl bych chovat společně brongesmai a breitensteini od každého pár dohromady?Potřebují stejné podmínky, i výskyt( různé části Sumatry )je stejný, tak mně to napadlo, jo ještě terárko:200X120X80cm.

no myslel jsem že bych udělal na sebe úkryty s osb bedýnek s vlhkým rašeliníkems uzavíratelnými otvory pro krmení, event. čištění, pekně to zamaskovat, prostornější bazének, prostě kus přírody, co se týká křížení no Sumatra zase není takovej flák a když se nekříží tam, navíc to jsou dva páry

nemám v úmyslu je křížit, nechám je zvlášť,napadlo mně to dík podmínkám a tomu že jsou skoro pořád v úkrytu že by došlo ke křížení když jsou dva páry mi nepřišlo moc reálné, ale s curtuskama začínám, tak si nechám poradit a poslechnu. A tak krásně jsem si to architektonicky rozplánoval.