Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem v com parite hady?

Ahojte chcem sa opytat ze v com parite hady?Davate ich do terarka k samcovi alebo vo zvlast prepravke?Mam totiz dost velke terarko a zda sa mi ze by to mozno vyslo v mensej nadobe.:?:

loading...

Dovolím si boaedonovi oponovat, já například dávám samce do terária k samici a nikdy jsem s tím neměl problém. Pokud má samec chuť do páření a jeho organismus je zaplaven samčím hormonem (testosteronem), jakmile se octne u samice je mu jedno kde se zrovna v tu chvíli nachází. Páření je pak otázkou několika málo minut. Naopak mám zkušenost takovou, že přemístěná samice k samcovi bývá často vystresovaná z nového prostředí, a samce tvrdošíjně odmítá.

Tak, tak, samci se "odkrví" mozek a je mu celkem jedno, jestli je se samicí v teráriu či kýblu. Jenou se můj samec teňury pokoušel o páření prchající samice, ikdyž jsem ji držel v rukách a přendával do jiného terária. Nejhezčí námluvy mi zatím předvedly amodytky, kdy 2 samci spolu několik dlouhých minut "bojovali" o samičku;-).

Mám v terku zvlášť samice a samce, dávám je k sobě jen když se mají pářit. Takže mrňous samec boaedon teď nežere, protože se chce pářit a má odkrvenej mozek tak, že to zkouší na samce gutáťáky. K samici boaedonce ho pustit nemůžu, protože už měla čtvrtou snůšku a chci aby si odpočinula. Mám sice ještě 2 holky , ale ty jsou ještě nezletilé. Holt má zatím smůlu.