Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem v com parite hady?

Ahojte chcem sa opytat ze v com parite hady?Davate ich do terarka k samcovi alebo vo zvlast prepravke?Mam totiz dost velke terarko a zda sa mi ze by to mozno vyslo v mensej nadobe.:?:

Mám v terku zvlášť samice a samce, dávám je k sobě jen když se mají pářit. Takže mrňous samec boaedon teď nežere, protože se chce pářit a má odkrvenej mozek tak, že to zkouší na samce gutáťáky. K samici boaedonce ho pustit nemůžu, protože už měla čtvrtou snůšku a chci aby si odpočinula. Mám sice ještě 2 holky , ale ty jsou ještě nezletilé. Holt má zatím smůlu.