Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto X-nickoví přispívatelé

Tak Vám nevím, docela se mi nelíbí co se tu v poslední době děje! Přispívatelé jako tompas666,boskac,kadivous,Dasta...,navíc mi přijde že je to ten samý člověk, nechci nikoho urazit, ale o ničem, navíc si myslím že lže, nebo se vysloveně nudí, nebo co je možná horší, snaží se hodně snížit úroveň teraporadny, nebo z ní udělat něco jako chat, navíc na úrovni detí z MŠ.Žádosti o radu na opravdu stupidní otázky, kecání do všeho čemu nerozumí, navíc někdy úplně mimo mísu,pravopis, že místama ani není jasné o co go, lhaní.... Se omlouvám jestli jsem někoho urazil, ale svůj názor , možná i některých z Vás po přečtení vlákna o gekončíkovi mně vede k zamyšlení, jestli to není potřeba nějak řešit a nenechat to tu zaplácávat takovýma kecama. Jinak přeji všem hezký den.

Konec, šlus, fertig, stačilo (GG)

Ahoj, sice sem příliš nepřispívám, ale ráda si čtu dotazy a případné odpovědi zkušených a snažím se doplnit své mezery. Ale je pravda, že poslední dobou se mi zdají dotazy čím dál hloupější a a jaksi "neuctivé". A když projíždím vlákna a v každém je nějaká poznámka od uživatele jménem Dasta, tak se mi to ani nechce číst.Není to k tématu...taky umím napsat "super historka" a jiné nepřínosné věci, ale myslím, že toho, kdo řeší nějaký problém, to nezájímá. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale dřív to tady bylo lepší.Není to chyba moderátorů, spíše sem lezou lidi, kteří nic neví a kazí diskusi ostatním. Měli by se držet hesla "pokud nevím, mlčím" a pouze vstřebávat užitečné informace.

dobra dik az budu registrovany tak vam dam vedet a reknu jak se menuju a gdyz budu mit dalsi nik tak si mne muzete vsichni tady na poradne zabit ale fakt se omlouvam za tolik niku ja sem o tom nevedel ze to po registraci zustava a cesny slovo ze nejsem dasta:-D:-D:-D

Ahoj.
Právě jsem se vrátil z Práglu a z nových příspěvků jsem zas nadšen. Louskal jsem to zase pořádnou dobu a opět z velké části perly. Dasta, aby mu nebylo křivděno používá jeden nick (alespoň z jedné IP). Tompas666, boskac, kadivous je tentýž člověk, jehož 8 nicků jsme tu včera řešili. Opravdu to nejsou 3-4 jak psal, ale 8 z jedné IP. Koukám, že si tedy vybral nick boskac, tak jsem zvědav, kdy ho opět změní na tompase, nebo další z jeho sbírky. Jdu si dát :beer: , po pročítání podobných vláken, jako se tu vyrojily v poslední době spíš ale skončím na tvrdém. :-D

Ono mu to třeba vážně nejde zaregistrovat, ani jeden nick nemá registrovaný.
Boskac, alias tompas666 atd. napiš mi soukromou zprávu, zkusíme tu registraci dát nějak do kupy. Pokud je problém jinde, než v registraci, tak ber to předchozí varování některého z kolegů vážně. Myslím, že pohár trpělivosti je na přelití, tak pokud tomu chceš předejít... ;-)

Ahoj všem
já se moc nezůčastnuji diskusí spíše brouzdám starými i novými vlákny ,hledám co nevím nebo co vím,ale chci znát jiný názor a pod. Na tera por. jsem začal chdit pravidelně asi před půl rokem a byl sjem nadšený že to je to pravé co jsem hledal. Mnoho lidí tady si u mě zjískalo obrovský respekt a úctu (halapremek, malpolon,GG, melda atd,) nechci nikoho urazit,ale kdybych měl vyjmenovat všechny bylo by to na stránku. Poslední dobou ,ale začínám mít pocit že se poradna přibližuje ifauně a to není nejlepší cesta. Možná by moderátoři měli být přísnější a lidi co sem nepatří nemilosrdně odříznout, toť můj názor. Jinak bych chtěl moc poděkovat těm co ví co dělají a dokáží dobře poradit. Mew

Lidičky, přiznávám, že i mě se pomalu zdá, že se nám to tu celé přibližuje iFauně a, bohužel, především z důvodů neregistrovaných uživatelů. Co s tím? S tím moderátoři udělají jen velmi málo, max. bloknout IP. Bohužel, to se dá vždy až poté, co nám něco úžasného napíší... Je logické, že se takoví uživatelé množí - přeci jen, těch 1100 o něčem svědčí. Bohužel, bez tvrdých zásahů moderátorů to asi nepůjde - jsem rád, že si na to někdo najde čas, já v poslední době moc ne... Registrace je velmi jednoduchá, jenže člověk, který napíše takové přízpěvky, jako výše zmníněný, s tím musí, zcela záasditě, mít také problémy... IMHO. VH

Zdravím do Prahy. Tohle je jistě pravda, ale nezbavuje nás to přeci oprávnění poradit. Proto tu jsme. Je na každém z nás, zda a případně komu poradí.
Tahle Poradna byla je a bude přesně taková, jací jsou její návštěvníci. Nechtějme po moderátorech nějaké spásné řešení, udělejme si Poradnu sami takovou, jakou jí chceme mít.

Však ju :) Víš co, já moderuji, ale prostě tohle nejsem sto ohlídat... Je to jen a jen na lidech, co sem chodí. 1100 lidí se hlídá špatně a ještě hůř "umravňuje". Takže je to na nás všech a zatím nám to funguje :) VH

Pro boskac:
napis, pod jakou prezdivkou jsi se zkusil registrovat, ja ti ucet aktivuju rucne.

Nick "boskac" mezi uzivateli neexistuje. Zato tam existuji uzivatele: pepito, lopl123, hadimuz123

Takze pokud se zkusis zaregistrovat jako boskac (a dokonce si k tomu nemusis na seznamu ani zakladat zvlastni schranku), je mozne ucet aktivovat rucne. Az budes zaregistrovany, staci napsat, ktery nick mam aktivovat

Já to řeknu takto:hodně lidí tu na mě nadává,ale přiznávám,že nejsem moc veliká posila teraporadny,ale od lásky ke zvířatům mě nikdo neodradí.Těmi mými špatnými a nepřínosnými příspěvky jsem chtěl také poznat lidi,kteří mají zájem o zvířata.Samozřejmě jsou tu i lidé,kterým bych dal tak přes drž...pusu,že by jim vypadla dolní čelist,ale samozřejmě i někteří mě.Samozřejmě tu mám také oblíbence jako jsou:halapremek,Melda(ale nepříjemnost tam taky jedna byla,ale už je to v poho),Hans atd...Dále přiznávám,že teraristika také není má silná stránka.Já jsem spíše zaměřen na zvířata na svobodě.V chovu jsem opravdu ´´lemra´´.Berte mě na dále jako laika v chovu terarijních zvířat ,ale budu se snažit se co nejvíce učit.Díky,že jsem mohl napsat svůj názor a snad to pochopíte.

:-Dnic pro ti frajere..., ale nech si ty kecy.Podle me uz to prehanis....to dasta

Myslím,že jsem nikde nepsal,že jsem frajer a ani si nemyslím,že bych se nějak na něčem vytahoval.Nejsem tento tip lidí.Snažím se být pohodový a se všemi vycházet.Pokud se někdo naskytne,že mě opravdu naštve,vyřídím si to s ním soukromou poštou.