Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koralovka

Ahoj lidicky,snad se se mnou podelite o kousek sveho rozumu.Mam dve nove mexicany albiny.Jsou jim tri roky(uz jsem to zde psal) za tyden to bude mesic co je mam doma(chovatel rikal ze byl pokus o pareni)..Behem toho co byli v prechodnem terarku jsem je pozoroval.Samice nevyleze moc spise uz skoro vubec a je zalezla u ukrytu.zda se mi ze mi trochu pribrala ale nejsem si jisty prece jen jenom trochu...tedy je placha kdyz jsem nahodou vesel do pokoje a ona mela pul tela venku tak hned utece..pritom ukryty maji velke maji se kde zahrabat a schovat..moje otazka je zda-li ji neco neni nebo kdyz mate koralovku brezi jestli je taky placha.jinak zere zatim bez problemu vcera jsem je prendaval do neveho terarka a podle me je zdrava lezla mi hezky po ruce zadny naznak nemoci na ni nevidim. .samec je pravy opak smejdi cele dny lozi po terarku....snad to neni prilis dlouhe...:-)predem diky za rady

:-Dtaky jsem slysel oba jsou albini ale uz mi nerekl a asi ani nevi jaci byli rodice(jsou nepribuzni) takze pak uvidime jaci budou potomci a pak to z toho muzu urcit.....mel jsem stigro mel je schovane pro nekoho jineho ale ja se tam porad opletak a on tam mel skupinku nejakych koralovek 1,4 a ja chtel jen 1,1 a on ze mi to neproda atd..no a nakonec asi tak za hodku vytahl z pod stolu ty koralovky ze si pro to borec jeste neprisel ja je vytahl koukl a okamzite vytahoval penize:-)jsou krasne tak snad z nich neco bude

:-)¨no jo asi ano...pokud jsou ale oba albini nemuze alespon jeden z nich nest jiny gen jeste jiny geN?ja myslim ze ano ne?jsem z Ostravy ale pokud z toho neco bude tak to je zatim jeste hodne ve hvezdach jinak mile rad prodam i cena bude urcite prijatelna kdyz jsi prvni..kez by z toho neco bylo:-[

Taj ted´ si mě zmátl...:-DPOdle mě když jsou oba dva albíni tak z toho budou zas jen albíni ne?!Jinak ja jsem z Brna to by nebyl problém si k tobě pro ni dojed,ale jak říkáš uvidíš co z toho nakonec bude;-)Tak držím palce...Jinak když se zadaří tak sem určo dej vědet na tera poradnu...;-)

:-|tak asi ano..jsou oba albini..jen jsem mel pocit ze by z nich mohli byt i heteroalbini nebo jakpak se to nazyva..
meldo ci myslis na tu co je porad v ukrytu trochu me to mate jestli ji neco neni nebo jestli se tim ze je brezi tak je i placha...:-Dtrochu mi stloustne had a ja uz mam velke oci ze je brezi sry

Ahoj, naše mexicány se páří výhradně po ránu mezi 4-6 hodinou. Přes den jsou, tak jak píšeš stočené a zalezlé. Navečer se jim taky moc nechce, což u jiných korálovek a užovek v našem chovu je právě doba, kdy "chytají druhý dech" ;)
Jinak ta cena je víc než skvělá, bylo by možné vložení fotografii obou jedinců?
m.