Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koralovka

Ahoj lidicky,snad se se mnou podelite o kousek sveho rozumu.Mam dve nove mexicany albiny.Jsou jim tri roky(uz jsem to zde psal) za tyden to bude mesic co je mam doma(chovatel rikal ze byl pokus o pareni)..Behem toho co byli v prechodnem terarku jsem je pozoroval.Samice nevyleze moc spise uz skoro vubec a je zalezla u ukrytu.zda se mi ze mi trochu pribrala ale nejsem si jisty prece jen jenom trochu...tedy je placha kdyz jsem nahodou vesel do pokoje a ona mela pul tela venku tak hned utece..pritom ukryty maji velke maji se kde zahrabat a schovat..moje otazka je zda-li ji neco neni nebo kdyz mate koralovku brezi jestli je taky placha.jinak zere zatim bez problemu vcera jsem je prendaval do neveho terarka a podle me je zdrava lezla mi hezky po ruce zadny naznak nemoci na ni nevidim. .samec je pravy opak smejdi cele dny lozi po terarku....snad to neni prilis dlouhe...:-)predem diky za rady

Ahoj, naše mexicány se páří výhradně po ránu mezi 4-6 hodinou. Přes den jsou, tak jak píšeš stočené a zalezlé. Navečer se jim taky moc nechce, což u jiných korálovek a užovek v našem chovu je právě doba, kdy "chytají druhý dech" ;)
Jinak ta cena je víc než skvělá, bylo by možné vložení fotografii obou jedinců?
m.