Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Morelia clastolepis

Zdravim vsechny. Docela mne zajima tenhle "hadek". Hlavne jak je to s rozmnozovanim..... Uvitam take fota..... Prispejte vsichni, kdo mate k tomuto co rict. Dekuju.

Kdyz spominas "nauty", napadlo mne, ze kdysi sem prasil po netu a nakolik mne zajima tenhle komplex "AMETHISTINA":-/ (zatim zadnou doma nemam:-() projel sem tuhle stranku vcelku do podrobna a je tam usporadani hlavovych stitku M. amethistina a M. nauta. Celkem zajimave. Pise tam o M. nauta jako o Dwarf Tanimbar python. Velikost by se mela pohybovat do 2 metru, plus - minus. Tak si je celkem dokazu v mem 2+1 predstavit:-) Za chvili ale asi uz budu spavat s hadama v terarku, protoze uz fakt nemam misto:-D
Tu je odkaz na tu stranku s hlavovymi stitky:article001.php

Pokud si je pořídíš, tak věz, že pro mláďata to chce samostatná terária, jinak budeš trnout, kdy se navzájem zaškrtí. Nauty se od ostatních ametystovek poznají snadno a ani nemušíš koumat folidózu hlavy. Ty stránky patří Maďarovi jménem Balasz Roland Ferenzs a jedná se v současnosti o zřejmě jediného úspěšného chovatele naut v Evropě. Ostatní pocházejí z importů z Indonézie.

Tak to je krása, držím palec. Nezapomeň poreferovat jak to dopadlo. Připravoval jsi je na to nějak?
Jinak tady je naše m.a.a. merauke. Krapet povyrostl, dělá nám radost. Je pořád stejně hodný.
[snmek251r.jpg]

[http://img2.imageshack.us/img2/4048/snmek262rx.jpg   ]

[snmek230r.jpg]

Máme tu mezi sebou ještě nějaké chovatele ametystýn?

Po dlouhé době koukám co je nového a že by mimina? Epicrates - jak to dopadlo????

Bohužel nedopadlo... :-/ Samice zase "splaskla" a nic se nekonalo. Takže teď opět vypadá podobně, ale po předchozích zkušenostech v nic nedoufám a jen čekám, jestli mě třeba nepřekvapí :-D
Ten Váš "krajťák" je nádhernej!;-)

Ahoj, prosím tě jaké jsou rozměry toho vašeho terária ? A myslíš, že to ametystce bude stačit na celý život ? Docela se mi tyhle krajty zalíbily, ale vzhledem k jejich délce a zřejmě i aktivitě si zkouším představit jak velké terárium by asi dospělé krajtě stačilo / vyhovovalo. Díky.