Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Web

Ahoj,mrkněte se na můj nový web a napište mi na něj Váš názor.Jen prosím nepište,že to mam okopírovaný,protože okopírované to je z různých stránek,protože si myslím,že zajímavý a dosti poučný obsah by neměl být jen na jedné stránce..jinak Web slouží k prezentaci mých hroznýšů.;-) tak děkuji zta komentáře a snad se bude líbit:-)

Kolegové mají pravdu, používej jen svoje fotky, nebo se domluv s autorem. Fotky nefoť přes sklo, ty odlesky hrozně ruší. Z cizích článků můžeš čerpat, dělá se to běžně i ve vědeckých publikacích, nejen na amatérském webu.Musíš ale celý článek přeformulovat,
nejlépe doplnit nějakou svou zkušeností, nemůžeš ho prostě opsat. Je dobré se zmínit o zdroji informací. Nebo to můžeš řešit odkazy, jak už ti někdo navrhoval. Omlouvám ti tu personifikaci jako Žofka, Mařenka a Hugo, zjevně jsou to tvoji mazlíčci a web je určen pro stejnou skupinu chovatelů jako ty,takže proč ne. Grafiku sis vybral tuctovou, ale hezkou a osvědčenou což je dobře. Takže zkus něco udělat s obsahem a fotkami a nebudeš mít problém.

Kdyz uz to mas okopirovany, tak si tomu mohl dat alespon malinko jinou formu. Pan Gilar by te jiste pochvalil..... Zbytecna duplicita, ktera nema hlavu ani patu........ "My sme dovezli a ....my sme ziskali" Cet si vubec to, co kopirujes?? Naco cist neco, co uz tu davno je a jeste k tomu na vlas stejne... Sakra chlape...:-/

Nic ve zlym, ale barevne formy si mohl popsat "neosobne". Dej si praci a vyhledej vsechny zname i mene zname barevne formy boa a napis o nich...... Od vsech forem albinu pres salmony, a jine az po scoria, ktere sou snad nejvzacnejsi.... Hod vice fotek svych terarek, zarizeni, popis svuj chov a atd......

nechápu, proč spousta lidí u kterých přežívá nějakej ten hádek má potřebu tvořit web o jejich chovu.všude je dost informací a každý si může najít co potřebuje, a to na dost vysoké úrovni(zejména o hroznýších).myslím, že takových zbytečných a skoro trapných pokusů by jsme mohli být ušetřeni.

:-)podle me nic zleho na tom neni...chce to jen vylepsit a hlavne snazit se prezentovat svoje zkusenosti janak mu ho nikdo nebude cist protoze ty clanky uz bude mit kazdy prectene...hazej tam napr.. fotky krmeni vse o nich nejake postrehy...kazdy web dobry nikdy nevite co z nej vznikne