Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divné chování vodní želvy

Ahoj.
Mám asi 7 letou vodní želvu nádhernou a v posledních pár dnech se chová zvláštně. Tak od šesti hodin ráno celý den v akváriu strašně skáče a snaží se dostat za každou cenu ven. Na tom by nebylo zas až tak nic divného (je zvyklá být denně alespoň hodinu venku). Ale když ji pustím ven, vleze si na koberec pod stůl a drápama se o něj úmyslně zatrhává a při tom se točí dokola. Tohle vydrří (to zadrhávání) třeba půl hodinky. Nevíte, čím by to mohlo být? DRápy si myslím přerostlé nemá, krmím jí pravidelně granulemi i masem, voda má 23 - 24 st., akvárium rozměry 100 * 60 * 50. V tom by problém být neměl.
Díky moc za odpovědi a typy.

ahoj mam malou želvičku nadhernou a na každé straně hlavičky se jí udělaly takové bulky,nevím co to je,mužete mi poradit?jak jsem jí kupovala tak to tak nemněla myslela jsem že to jsou líčka a pak se to zvětšilo...děkuji