Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Možnosti?

Ahoj.
Mám prostor k vybudování nového terária/terárií/ :-) mohli by jste mi prosím poradit k čemu by se mohl tento prostor využít?
130x35x70 /délka x výška x hloubka/,ta výška nic moc,ale každý prostor dobrý.Jinak by se to mělo v prvé řadě týkat hadů a pak ještěrů.Díky za vaše náměty a rady ;-) Většina z vás to už má v oku jak využít každé skulinky :-)

Je blbý že pro většinu hadů je potřeba hlavně ta výška

:?::?::?:
No nevím, já mám většinu hadů v teráriích o výšce 30-38 cm a nijak je to neomezuje, stačí pořídit nějaké pozemní druhy (korálovky - Lampropeltis sp., menší užovky - Lamprophis/Boaedon/ sp., Elaphe bimaculata, Zamenis dione, Z. situla, Coelognathus/Elaphe/ helena, Oocatochus rufodorsatus, Thamnophis sp., Natrix maura, Nerodia sp., hroznýšky Eryx sp., Lichanura sp., menší pozemní krajty Antaresia sp., Botrochilus boa, Calabaria reinhardti atd., atd... Myslím, že bych jich z fleku vymyslel (těch reálně sehnatelných) třeba 50 a více druhů.
Osobně bych do prostoru vlepil 2 až 3 terária (šířku 67,5 nebo 45 cm, hloubka 50-70 cm, výška těch 35 cm) a měl bych o jeden až dva druhy hadů víc;-).