Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatný svlek - Python Regius

Zdravím,
vím že to tu bylo hodněkrát,ale mám problém se svlekem své pulroční krajty.
Před 14 dny se zakalila a tak jsem zvýšil vlchkost a očekával svlek.jenže už 14 dní se nic neděje a má svléklý pouze malý kousek kuže na tlamě.jinak všude jinde je kůže celistvá.včera jsem jí asi hodinu nechal koupat ve vaně ale stále se nic.jinak v teráriu je telpota přez den 30 stupňů, v noci 25 a vlhkost 60.Prosím poraďte. díky za rady.

jj to je pravda,když dáš čidlo na vlhkej podklad tak že ti naměří vyšší % vlhkost,ale tak pak to nemůže udávat jako vlhkost vzduchu!Ja mám pouze analogový vlhkoměr a ukazeju mě tak cca kolem těch 50-60% a někdy když pokropím víc tak těch 70%,ale 90% se mě zdá nějak moc,pokud se tedy jedná o vlhkost vzduchu v prostoru terária a ne jenom na vlhké půdě...