Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je to?

Včera jsem se vrátila ze Slovinska, kde jsem si nafotila tuto žabičku.. Byly v menší přírodní nádrži, bylo jich tam spousta, kvákaly a skákaly po sobě ;-):-D Taky se jim nafukovaly kulaté váčky kolem hlavy...
Ví někdo název ?? - pokud možno hlavně česky. Díík.
[http://img169.imageshack.us/img169/105/dsci2083jx6. jpg]

Carlos má pravdu,jen náhodou jsem si toho všiml.... Ne, že by na mém názoru nějak záleželo..:-D, ale do štírů trocha dělám
Jinak souhlasím s Ondrou Macháčem, je to asi určitě některý z Hadogenesů, klidně by to mohl být i ten nejčastěji chovaný H.paucidens (jak říká Vavres). Pan Kovařík pojmenoval 15 příbuzných druhů, takže šance na trefu je podle fotky opravdu mizivá:-).