Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pauza v krmení

Všechny moc zdravím
a trvalo mi než jsem se rozhodl napsat.Časté téma k regiuskám - pauza v krmení? :-/ mám 1,0 od 12/06 nejspíš odchyt ve špatném stavu:strupy,nesvlečené oko,klíšťata,vnitřní paraziti.Váha 650g délka 90cm.První krmení jsem zkoušel malou myš pak dlouho nic,mastomyš nic a křečíky ihned,tak jsem krmil křěčíky celý 07.Váha 1010g délka kolem 94cm.Podmínky chovu:od dubna/08 jsem začal více rosit 60 - 70% vlhkost,teplota přes den 24 - 27,v noci 21,pod lampou 39.Naposled přijímal potravu 4.11.07.Dnes váha 920g zkoušel jsem opět křečíky a potkanče a zatím nic.Je ten pokles váhy normální i ta pauza?/4.6. to bude 7 měsíců/Děkuji za odpověď a pokud ten dotaz nebyl na místě tak se omlouvám :-[

Souhlas s MINO, mně samice nežrala 6 měsíců a samec 7 měsíců a jsou v pohodě, a v současné době samice za jeden měsíc kdy žere polkla 5 středních potkanů a samec má za sebou jedno krmení, jednoho potkana (středně velcí potkani). Zkoušej to, každou chvíli začne.

dnes vecer si vzala moja regiuska samec dzungarskeho skrecka. Upresnenie - naposledy zrala 9.8.2007! To je 312 dni! Skusal som ponukat mysi, potkany, mastomysi, holicata, dokonca aj ryby a nic. Ale dnes dzungarsky skrecok zabral. pred mesiacom som mu 2x nasilu dal holica s tabletkou na odcervenie inak za cely cas neprijal ziadnu potravu, skusal som ho nastartovat pred 3 mesiacmi vitaminovymi injekciami ale ani to sa neosvedcilo.