Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zadní stěna do terarka

ahoj chystam se dělat zadní stěnu do skleněného terárka budu ji dělat z montážní pěny na kterou přilepm písek jenze mam doma silinonový tmel neutrální jestli to muzu použit a jestli to chamikovy nic neuděla diky

Proč ne tu montážní pěnu? Když se nechá dobře vyschnout tak je suprová. Navíc se s ní dají dělat parádní tvary (dost jednoduše). Já proti ní nic nemám - zvířatům nehrozí žádné nebezpečí. Např tuším Melda z ní má dost pozadí na terárkách.

Přilepil bych to tam aqaristickým silikonem.

Tieto postupy poznam ,ale to na tej stránke mi pripadá také iné,zvláštne.Ono ten odkaz na tu stranku tu už niekde je a k tomu bolo napísané že to je tvarované z alu-folie ale čo je na tom natreté to neviem.tiež som rozmýšlal že by sa to dalo vytvarovat tým pletivom a natriet to flexibilným(vodeodolným)stavebným lepidlom a potom nejaké tie farby samo.A ešte na tej stranke je písané že je to možné aj umývat,a lepidlo po vytvrdnutí sa podla mna neumýva moc dobre.