Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyvržení potravy

Ahoj všichni
Včera sem dal mé guttce myš a dneska sem přišel domů a myš z ní byla venku:-( mohli byste mi říct čím to bylo?Jo a ještě něco asi 4 dny předtím se svlíkla nemohlo to být tím???
Předem díky za odpovědi

Může to být velkým teplem, velkým chladem ( v tuto roční dobu asi nepřipadá v úvahu), manipulace po krmení, časté krmení - nemá vytvořeno dostatek trávících kyselin. Pokud potravu vyvrhne občas, tak se nic neděje, pár dní počkej, než se jí obnoví trávící kyseliny a než se jí uklidní podrážděný jícen a pak to zkus znovu. Spíš by vadilo časté vyvrhování potravy. Pokud je vyvrhnutí jen občas, neřešila bych to. Svlekem to určitě není.