Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elaphe guttata-hodně rychlý růst!!!

caues:-Dmoja hadica sa moc casto zvlieka:-/posledne tri razi sa zvliekala asi mesiac +- po sebe...inokedy sa mi zvliekala asi 2-3 mesiace..teraz je to asi 3-4tyzdne od posledneho zvleku..podmienky:chovam ju na raseline,vlhkost 80%,teplota-25-noc,30-den.
Změna předmětu, původně: Elaphe guttata-hodne rychli rust!!! (halapremek)

gutky mám na novinách akorát každá má krabičku s vlhkým rašeliníkem svlíkají se bez problémů ta teplota jetaky vysoká některý už při těchto teplotách zvracej jinak mládata zhrubado 2 let se mě svlíkají taky 1měsíčně