Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pozadí-lepidlo

ahoj potrebuju se zeptat mam sklenene terarko jen takovy karanteni chci tam udelat pozadí jen tak ze prilepim kaminky bo štěrk jakym lepidlem ty kaminky nejlip na to sklo pujdou prilepit diky.

ahoj ja sem si delal taky pozadi na terarko a udeal sem ho z mantazni peny z lepidla na dlazdicky a kremicityho pisecku a je to skvely a kaminky sem tam nedaval protoze je to i tak pekny koukni kdyztak na www.sarryn.blog.cz a jeste pro koho je to terarko ???jo a po dodelani je nejlepsi to pozadi pretrit bezbarvim lakem na detsky hracky tak zatim ;-)

rattus - jestli máš to terárium jako karanténní, tak pozadí raději vynech. Jakákoliv spára, škvíra či skulinka může být útočištěm všelijakých roztočů, virů, bakterií a kdoví čeho ještě, takže čím jednodušeji budeš mít karanténu zařízenou, tím se ti to bude lépe čistit a desinfikovat. Mimochodem, žádné pozadí, ani z PU pěny, ani z kamínků do karanténní nádrže nepatří :x:

itak pokud se tam střídají zvířata tak nechat jenom sklo něco dat zvenku aby seto dalo dobře čistit některé zvíře může bít jen přenašeč a některý múže chytnout co jinýmu nevadí a něčím se nakazit