Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz

Toto vlákno mne přimělo k zásadnímu rozhodnutí. Chtěl jsem pokračovat v něm, ale začnu samostatně, tedy moje reakce na kolegu snake323 je:

aby mohlo vlákno splnit účel, musí být funkční a pokud má být funkční nesmí být zamčeno. Právě moje trpělivost dovršila horní kulminační bod. Od teď, a myslím to velice vážně, zamknu nebo smažu jakýkoliv dotaz, který nebude smysluplně nazván. Byť by byl sebedůležitější.

A o totéž prosím ostatní moderátory. Nejsme přece mateřská či pomocná škola a téměř dva roky existence teraporadny je dostatečně dlouhá doba na to, aby uživatelé pochopili oč tu běží!

Jirka

dobrý den mám otazku opravdu nevim kam to dát a nechci zakládat nový vlakno,tet mě napadlo jestli hada vubec vytahuju ,a beru z terarka spravně tak jak se má.Jsou nějaký body jak ho vzýt jelikož je opravdu celkem těšky ho rozmotat tak abych ho tolik nestresoval díky.

To je opravdu nejhorší místo, kde se ptát, tohle vlákno opravdu neslouží k pokládání dotazů, v tomto vlákně se právě hovoří o tom, že se má pokládat otázka pod smysluplný název a kategorii, aby každý hned věděl o co jde, v tvém případě tedy založ vlákno z názvem např. "správné braní hada?", do kategorie zadej hadi a pak se jistě rozproudí debata na správném místě o správné věci.;-)

ked uz sme na dotazoch:-Dna teraristika.sk som uvidel jeden dobry napad:-)maju nad kazdym uzivatelom take bodovanie a napisane ze:easy clen,super clen:)ja len ze ci by sa to nedalo aj tu na poradni,,,myslim ze by to dobre vyzeralo a kazdy by sa snazil dostat na profi clena a ucil by sa cim viac:-Da nepisal tu debilini ako regiuska mi nezere:.(a potom povie ze ju ma tyzden,alebo to je adult samec.....prepacte za ten hjeden neslusny vyraz:-[