Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá pořád spí a nežere

Zdravím. Před třemi týdny jsem koupila na burze maličkou agamu - prý necelý měsíc. První dva dny žrala hodně, pak postupně míň. Čtyři dny pak nežrala vůbec, teď si dá jen jednoho cvrčka nebo zavíječe moučného a přitom pořád spí. Ještě k tomu se začala svlékat, ale špatně, trvalo to týden a musela jsem ji pomoct. Jinak jsem dávala vápník a reptivite, má výhřevnou žárovku i UVB a tak tři hodiny denně je na sluníčku.Prosím poraďte, nevím kde v našem okolí hledat veterináře pro plazy. Dík.

hmozdir nemam ale ja si poradim:)doufam....kolik vajicek asi?:)zhruba....uz pekne vyrostla potvurka:) ma tak 20 aj s ocaskem:) a ma krasnou "maslicku" na hlave, kresbu:) asi to bude holka:)necha se hezky hůadit na hlavicce ale musim na ni pomalu...za jak dlouho úprestane byt tak placha?nvs jen tak priblizne....