Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vyskrabnute oko u PMB

ahojte:-|taky smutny dotaz mam...vcera kamarat vymenil python regius za PMB albino samica 170cm dlha..a krmil ju hned potkanom podotykam OMRACENYM aspom ttak vyzeral..ked jej ho dal ona ho chitila od zadu a potkan sa prebal a zjedol jej cele oko:.(tak ja som tam nebol alekamos sa pyta ze co ma robit,,ako cim jej to naptriet ist k vetovi,,alebo co???dakujem,,,vlozim aj fotky,,KED SA MNI TO PODARI]:(

No tá moja bola samica, určite cez 1,5 m , vymenil som ju za dospelého regiusa, a doviezol som ju z Trnavy.

Nemyslíš si, že je to nejak moc náhod? Myslím, že sa nemenia regiusy za PMB každý druhý deň. Možno si ten Tvoj kamoš chcel z Teba urobiť srandu.:-p Čo Ty na to?

Vieš čo, pošli fotku a hneď v tom máme jasno. :puff: