Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vyskrabnute oko u PMB

ahojte:-|taky smutny dotaz mam...vcera kamarat vymenil python regius za PMB albino samica 170cm dlha..a krmil ju hned potkanom podotykam OMRACENYM aspom ttak vyzeral..ked jej ho dal ona ho chitila od zadu a potkan sa prebal a zjedol jej cele oko:.(tak ja som tam nebol alekamos sa pyta ze co ma robit,,ako cim jej to naptriet ist k vetovi,,alebo co???dakujem,,,vlozim aj fotky,,KED SA MNI TO PODARI]:(

ty vole,,

Dávej si pozor jak se vyjadřuješ.To,že se tady bavíš o vykousnutém oku,jako o prkotině,je tvoje věc.Kdo tomu věří,at tomu věří.Ale chovej se laskavě tak,at to mohou číst i ostatni návštěvnici Teraporadny.Sleduju to tvoje debatováni od začátku.Tak prosím alespon slušně.
PS: s vykousnutým okem,bych šel samozřejmě okamžitě k veterináři.Ten podle svého uváženi nasadi příslušnou léčbu.Hada nijak v terárku určitě neomezí,popřípadě je lepší krmit mrtvou kořistí.;-)

Hele Piaristo to je v pohodě. Já jsem jednou krmil dvouměsíční užovku malým prasetem. Neměl jsem nic jinýho po ruce a víš přece, že hadi dokážou spolykat i velkou kořist. Prostě to prase ta užovka nějak špatně chytla, či co, a ono jak mrskalo těma svejma kopítkama tak tý užovce prokoplo břicho. A ona stejně tak jako ten had toho tvýho kámoše, nic nedbala bolesti a to prase sežrala. No jo, jenže jak měla to břicho prokoplý tak to prase zase vypadlo ven. Musel jsem ho chytit, protože vypadalo, že je strašně nasra...na tu užovku. A já se bál aby jí neublížilo. Od té doby mám užovku na kapačce protože jí to břicho nechce srůst. Bál jsem se to sem napsat, aby si o mě lidi nemysleli, že kecám, ale teď, když vím, že je nás víc co mají podobný problém tak už se nebojím. Děkuji ti za to, že jsi!!!

Myslím si, že je čas [b]uviesť veci na správnu mieru.[b]

Ja som vymenil 0,1PMB albino za 1,0 P. regius,

náhodou presne v tom čase ako Piaristov kamarát
náhodou ani tá moja samica nemala jedno oko
náhodou som ju viezol pod Zobor tam odkiaľ je aj Piarista

ale ani náhodou jej to oko nevyškrabol potkan už sa tak vyliahla.

Neviem či chce byť Piarista zakaždú cenu zaujímavý, ale až tak aby si vymýšlal ::).

Teraz už budú mať všetci na Teba vďaka tomuto svoj názor, ktorý len ťažko zmeníš.

Si ešte mladý, snáď sa z toho poučíš.

S pozdravom Odpadlik

No tá moja bola samica, určite cez 1,5 m , vymenil som ju za dospelého regiusa, a doviezol som ju z Trnavy.

Nemyslíš si, že je to nejak moc náhod? Myslím, že sa nemenia regiusy za PMB každý druhý deň. Možno si ten Tvoj kamoš chcel z Teba urobiť srandu.:-p Čo Ty na to?

Vieš čo, pošli fotku a hneď v tom máme jasno. :puff: