Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno octomilky

Ahoj,
potřebuji radu. Mám pár pralesniček a krmím je octomilkama a dávám jim vitaminy Roboran pro exoty. Problém je v tom, že mi ty octomilky nejsou obalit v těch vitaminech.Vůbec na něch ten vitamin nepřilne. Nemáte na to nějaký fígl? Díky

P.S.Zkoušela jsem je narosit, ale to je k ničemu, vitaminy zežmolkují a na octomilkách stejně nic není :.(

takhle pořízený octomilky jsou ale lítcí na burzách se dá většinou sehnat bezkřídlí mutace akorát se musí dát pozor atse knim nedostane divoká pak zase mají křídla brnenská burza snad bude 31.8 zatím snad na každé octomilky měli

Co tohle:
NELÉTAVÉ OCTOMILKY 2druhy - větší druh Drosophila hydei.Octomilka má vyvinutá, nefunkční křídla, červené oči a velikost 3mm.Menší D.melanogaster „Vestigal“ má zakrnělá křídla a vel. do 2mm.Vhodné ke krmení žabek, pavouků ještěrů a akv. rybek. Jedna pet-lahev 40Kč. Při odběru 4 lahví pátá zdarma. Octomilky můžeme zaslat v různém stupni vývoje k postupnému líhnutí a zkrmování. Doprava poštou i vlakem+návod k chovu.Octomilky chovám celoročně. Platí stáleT-mob.: 605987938, O-2: 723389747-(O2po19hod) > > >
> Odpovědět< | E-mail: rainforest@seznam.cz
Inzerát vložen: 22.06.2008 19:06:53 | Kategorie: prodám | Kraj: Moravskoslezský