Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neprijímanie potravy

Mám 2,3 metra dlhú 5 ročnú samicu ktorá asi polroka po pôrode prestala prijímať potravu. Prvýkrát to bola pauza asi 6 týždňov kým zobrala jedného potkana. Potom opäť pauza asi mesiac a opäť iba jedného a tak to ide už od jari tohto roku. Zvlieka sa síce pekne celá v kuse, ale vidím že pochudla a nepáči sa mi to. Bola pred tým veľmi žravá a zobrala aj dvoch-troch potkanov po 2 týždňoch. Teraz odmieta živú aj mŕtvu potravu. Kŕmim ju väčšími potkanmi, občas morčatami a kurencami. Nikdy som jej nedával žiadne vitamíny ani minerálie, iba v lete ju pravidelne dávam vonku na slnko a to doteraz postačovalo. Neviem, či nemá náhodou nejaké vnútorné parazity, pretože som ju doteraz neodčervoval.
Kto vie prosím poraďte ako vyriešiť tento problém a čo mám robiť, aby bola opäť ako predtým.

Vďaka, Jozef

No nechtěli by jste to odčervení tady trochu více rozebrat?Napsat název atd.?Po mě chtěl veterinář výkaly mojí Regiusky,ale ty mu zatím nejsem schopen dodat.Mám ji od dubna a je to import(násilné krmení v době hubnutí...ted si dá sama(za poslední 2 měsíce jedla 2x ale už nehubne)..ale vesměs malou potravu.Poprvé se vykadila před měsícem a to tak dobře že jsem si toho nevšiml tudíž k vetovi nic nedonesl......