Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERARIJNÍ TRHY PLZEŇ 6.9.2008

6.9.08 zahajují opět po prázdninách tradiční terarijní trhy v Plzni, kdo neví kudy, tak mapka je zde, podle mého důvěrného zdroje je již zadáno nadstandartní množství prodejních stolů, takže teď jen zbývá, aby dorazilo také dost nakupujících;-). Začátek je pro prodávající v 8:00, pro návštěvníky v 9:00 hodin. PŘIJĎTE VŠICHNI.

Mám dotaz co znamená nadstandardní počet stolů:-) Když jsem byl v Plzni naposledy (no, dva roky už to skoro budou), tamní burza sestávala z cca 20, ne zcela obsazených stolů (a to čtyři z nich zabíral JK, který ti tam /nemýlím-li se/ Krokodýle vezl langahy... To nemyslím nijak zle, jen jsem byl tehdy odkojen Prahou, kde je situace opačného rázu, tudíž jsem byl poněkud zaskočen.
Tak mě zajímá situace dneška, ačkoliv se nechystám, coby Olomoučák to mám rovněž kapánek dál...

Arutha: 2 roky zpátky, to ještě bylo tuším v jiných prostorech (KD Jas), bylo to vlastně ze začátku fungování terarijních trhů, teď je to už delší dobu v Pekle, kde bývá tak +- 25-30 stolů. Podle slov pořadatele - cituji: "ty vole, jestli mi ještě někdo zavolá, tak budu muset dát stoly i na balkony". Vzápětí mu zvonil telefon a jeden kluk od Domažlic chtěl stůl.;-) Fakt ti teda neřeknu přesně kolik bude stolů a kým budou obsazeny, ale snad to bude dobrý. Lidi lecos přivezli z cest, jsou odchovy, 2 měsíce byl půst... Z Prahou se to samozřejmě srovnávat nedá a ani nikdy nebude, alespoň ne v těchhle prostorech, ale je to slušná burzička lokálního charakteru, na které občas může někdo (něco) překvapit.

to je super ze je neco i u nas na zapade. do prahy a do ostravy je to tady od hranic dost daleko.
ja nic nemam, nechovam a v blizke budoucnosti ani nebudu, ale tady na tere me ty vase potvurky zaujaly tak se pujdeme s vydryskem podivat. aspon si udelame peknej vylet.
jen doufam ze se nebude moc bat.

Melda:kamaráde,tolik nohou skoro ani pipinka neuvezla:-D.Byl to opět fajn den.Díky vám.
VF:super,rád jsem vás opět viděl a těším se na další setkání:-).Taky díky za fajn den.
Poděkování samozřejmě i Přemkovi,Janče a Krokodýlovi;-).
Jinak pro lačná očka zvědavců:Nezklamal jsem,foťák jsem zapomněl v autě,takže fotka žádná,omlouvám se,ale varoval jsem,že jsem lama:-D:-D

Bylo to opravdu super. Moje první burza po mnoha letech a užíval jsem si to. Návšteva u Přemka a Meldy pro mne byl skvělý zážitek a taky jsem přijel pěkně napakovanej, i když jsem to tak nějak neměl v plánu:-D.
Pepé - dík zy to, že si mě vyvezl:))
Přemku a Jančo - Díky, že jsem mohl vidět vaše mazlíky a to pozvání na :beer: určitě brzo využiju
Meldo - díky za oběd, za možnost vidět tvou haďárnu a hlavně za tkaničky:)). Až udělám foto jejich nového domova, tak ti ho stopro pošlu.
Ještě jednou díky moc všem a jsem moc rád, že jsem vás mohl poznat osobně.