Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERARIJNÍ TRHY PLZEŇ 6.9.2008

6.9.08 zahajují opět po prázdninách tradiční terarijní trhy v Plzni, kdo neví kudy, tak mapka je zde, podle mého důvěrného zdroje je již zadáno nadstandartní množství prodejních stolů, takže teď jen zbývá, aby dorazilo také dost nakupujících;-). Začátek je pro prodávající v 8:00, pro návštěvníky v 9:00 hodin. PŘIJĎTE VŠICHNI.

to je super ze je neco i u nas na zapade. do prahy a do ostravy je to tady od hranic dost daleko.
ja nic nemam, nechovam a v blizke budoucnosti ani nebudu, ale tady na tere me ty vase potvurky zaujaly tak se pujdeme s vydryskem podivat. aspon si udelame peknej vylet.
jen doufam ze se nebude moc bat.

MELDA - Taky jsme přijeli napakovaní víc, než bylo v plánu. :-D Díky za obídek a zvířátka. V životě by mě nenapadlo, že přivezeme tolik "nohou". :-D Byl to fajne výlet. ;-)
VF - taky jsme rádi viděli staré známé tváře a těšíme se opět za týden. :-)

Melda:kamaráde,tolik nohou skoro ani pipinka neuvezla:-D.Byl to opět fajn den.Díky vám.
VF:super,rád jsem vás opět viděl a těším se na další setkání:-).Taky díky za fajn den.
Poděkování samozřejmě i Přemkovi,Janče a Krokodýlovi;-).
Jinak pro lačná očka zvědavců:Nezklamal jsem,foťák jsem zapomněl v autě,takže fotka žádná,omlouvám se,ale varoval jsem,že jsem lama:-D:-D

Bylo to opravdu super. Moje první burza po mnoha letech a užíval jsem si to. Návšteva u Přemka a Meldy pro mne byl skvělý zážitek a taky jsem přijel pěkně napakovanej, i když jsem to tak nějak neměl v plánu:-D.
Pepé - dík zy to, že si mě vyvezl:))
Přemku a Jančo - Díky, že jsem mohl vidět vaše mazlíky a to pozvání na :beer: určitě brzo využiju
Meldo - díky za oběd, za možnost vidět tvou haďárnu a hlavně za tkaničky:)). Až udělám foto jejich nového domova, tak ti ho stopro pošlu.
Ještě jednou díky moc všem a jsem moc rád, že jsem vás mohl poznat osobně.