Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paludárium

Prosím mám pár otázek:
1:Vodní sloupec v paludáriu mám 20cm vysoký,chtěla jsem ho obsadit listovnicí červenookou ale dnes jsem se na sk webu dočetla že se tyto žáby mohou utopit!!!Je to pravda?
2:Při osázení paludárka se používá v zadní stěně( do kapes )nějaký substrát v čem ty rostlinky rostou nebo ne a jsou jen ve vodě?Pokud je tam hlína nebude se to vymývat?
3:Pokud pořídím listovnice dají se s nimi chovat i jiná zvířátka,např felsumy?(viděla jsem je vyfocené na webu dohromady)
4:Pokud mi ty listovnice nevyjdou co byste mi doporučili za žabky(chci atraktivní zbarvení)
Všem moc děkuji za čas...;-)

Z ryb je jednoznačně doporučeníhodný do paludária Stříkoun lapavý. Jedině v paludáriu můžete totiž pozorovat jeho přirozený způsob lovu. ale pozor, ten by zase chtěl vyšší sloupec vody a nedoporučoval bych k němu drobné anolisy - mohli by být sestřeleni;-)