Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto penize

zdravim 4zari jsem si u firmy g--i-tit objednal krajtu bylo mi receno at poslu prachy ten vecer na ucet tak jsem poslal a ze krajta bude do 14dni ,12 den jsem volal jak a co odpoved vydz 18den jsem volal odpoved ze to je dovoz z francie a ze je problem s papiry tak jsem pozadal o vraceni penez a do dnes nic co vy na to

Moje zkušenosti jsou zatím taky dobré.Zálohu jsem zaplatil a zvířata v pořádku obdržel. V jednom případě jsem měl objednané agamy, zálohu zaplacenou,ale zvířata ne a ne dorazit, tak jsem se s goniatitem dohodl na odběru jiných zvířat.Zaplacenou zálohu mi odečetl z jejich ceny a přislíbil, že pokud původně objednaná zvířata dorazí, bude mě informovat.Osobně nemám důvod k nespokojenosti a doufám, že to tak bude i v budoucnu.V případě importů by měl i kupující projevit jistou dávku trpělivosti.A hlavně se pokusit s prodejcem normálně dohodnout.

Taky si myslím že je to jeden z nejserióznějších importérů, mám od něj regiusky, taky jsem platil předem a vše ok, a ještě super přístup, pán řekl ať se klidně ozvu " kdyby něco", naštěstí to nebylo potřeba! Ono asi to dodání je složeno s více faktorů, některé ani nejdou ovlyvnit, ale osobně si myslím že o peníze nepřijdeš, max, se opozdil import.

Zdravím taky jsem 3.9.08 platil u stejneho importera, probihalo to stejne jako pišete i stím telefonátem stejná odpověd.taky jsme pomalu ¨myslel na nejhorsi, ale nakonec predání probehlo uspešne 24.9 a regiusku už mám doma. Všechno nakonec bylo uplne v pořádku a taky mi bylo nabidnuto že pokud bude problém at se klidne ozvu. Takže bych se nebál že se peníze nekde ztratí.

ukonceni pohledavky na moji krajtu po problemech s udajne jiz 3krat odeslanymi penezi jsem se rozhodl ze si radeji vemu krajtu prisla o pet dni dele velmi hubena dostala celaskon a mys rano se vyprazdnila a dva dny lezela ted je uz ok u dodavatele muzou nastat komplikace ale mohl to rici a nelhatttttt ja peroti tomu nic nemam ale uz si od nej neobjednam nic ale at se mu dari

Vážený pane Zdeňku Fabiáne, tedy zadavateli tohoto tématu. Sám víte v čem byl problém. Platbu jste poslal pozdě, z cizího účtu (jedné nejmenované paní - což jsem zjistil až o něco později), bez jediného údaje, podle kterého jsem ji mohl rozpoznat. Po pozdějším dodání zvířat jste mi psal, že už krajtu nechcete, že už jednu máte, ale nedal jste mi vědět kam mám peníze poslat (to jsem stále nevěděl, odkud byla platba odeslána a kam ji mám nyní zaslat). Pak jste zase psal, že ji chcete, ale že ji rozhodně nemám posílat hned, ale až ve dva Vámi udané dny, přičemž jste musel počítat s tím, že nevím co zrovna v ty dny budu mít já (většinou nevím co přesně bude zítra, natož za týden) a prostě to nezvládnu poslat - nakonec jsem byl několik dní v zahraničí. Krajtu (v samozřejmě dobrém stavu), jsem poslal v nejbližší možný den, takže pokud jsem Vám celým zdržením, které evidentně nebylo způsobeno jen z mé strany, způsobil nějaké nepříjemnosti, tak se za to omlouvám. Jen prosím ve zlosti nepište nepravdy typu - krajta byla vyhublá a snažte se chovat seriózně a na veřejném fóru psát pravdu. M.Pavela - Goniatit.cz

Upřímně, kolega Pavela (Goniatit) napsal odpověď která měla hlavu a patu, napsal to velmi slušně a dle mého se mu nemůže vůbec nikdo divit. Na druhou stranu ZFHK, to cos napsal ty je pravý opak a jen na základě takového chování si člověk udělá obrázek... A hádejte jaký? Once more again - s firmou Goniatit mám velmi dobré zkušenosti, i když třeba ne přímo osobní, pořád se domnívám, že se jedná o jednoho z nejsolidnějších importérů u nás a jedna regiuska, která nedošla v jednostranně určený den, hodinu a minutu mě nerozdhodí. Hezký den. VH

ja ani s jednim nemam zkusenosti a tak jen potvrdim co pise VH jakozto nestrany clovek kdyz vidim zpravy goniatit a zfhk ---goniatit seriozne a dospele vysvetleny... zfhk neschopnost napsat ani poradne vetu a ani na jednu zpravu...omlouvam se ale prijde me to jako chovani ditete...veskery dukazy nemate jak pisete...myslim ze pokud krajta byla az tak vyhubla tak jedna mys ji nespravi potom ji nafotte. ale tohle me prijde jako hazeni spiny ktera se vam potom dusledkem chovani vrati akorat...

Dobrý den, pokud máte někdo nějakou španou zkušenost s p. PAvelou, popř. jeho firmou Goniatit nebo MPtera(je z Opavy), prosím, dejte mi vědět. TAké to, jakým způsobem vám zvíře od něj přišlo. Díky moc.