Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto penize

zdravim 4zari jsem si u firmy g--i-tit objednal krajtu bylo mi receno at poslu prachy ten vecer na ucet tak jsem poslal a ze krajta bude do 14dni ,12 den jsem volal jak a co odpoved vydz 18den jsem volal odpoved ze to je dovoz z francie a ze je problem s papiry tak jsem pozadal o vraceni penez a do dnes nic co vy na to

Dobrý den, pokud máte někdo nějakou španou zkušenost s p. PAvelou, popř. jeho firmou Goniatit nebo MPtera(je z Opavy), prosím, dejte mi vědět. TAké to, jakým způsobem vám zvíře od něj přišlo. Díky moc.