Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno agama vousata

dobry den mam agamu voustou a nevim co je kdyz jsem dojela dom tak sem ji po dvou dench pustila po dome a ona utekla (hned prvni den se nam vykalela ) nasli sme ja za 2 tydny a od te doby uz nekalela kdyz sme ji stratily tak svlekala kuzi a zere normalne a jak poznam co to je a jak zaridit terarko prosim pomozte mi ja uz newm jak dal a nevim kdy by mela kakat?? jak casto a existuje nejake projimadlo a nividela sem ji pi a nezere mi zeleninu a porad by se rada nekde schovavala a porad mi vse olizuje kdyz jde

No to je presne problem ktory potrebujem vyriesit aj ja dnes som to tu xcel napisat. Az na to ze ta moja mi neutiekla ale tak isto uz 2 tyzdne sa nevyprazdnil a mam s nim ten isty problem ze nexce zrat zeleninu a stale iba spi a odmieta potravu.

Ak nam vie niekto poradit pls...

tak jako nevim co te to napdlo pustit agamu!!!! moje ma tri mesice na me je zvykla u me doma taky ale nikdy sem ji dobrovolne ven nepoustila protoze je naprosto jasny ze utece a takovou jetserku je tezky chytit!se divim ze prezila ty dva tydny bez jidla ! co ji vlstne davas zrat? kolik je ti let? a mas nake jine zvire?

ona nebyla venku!!!! ona nam utekla v byte a byla v pohody je zrava uplne v pohode v byte mame teplo a je ji 1 rok a to ji necham trea na parapetu volne koukat z okna na topnem kamenu a mam zelvu vodni a to je ta zelva este mala a je v pohode a je mi sice 16 ale mam s tym trochu zkusenosti:!: a mc naseho zab-zaba miluju a zere cvrcky obalene ve vapniku a zere dobre a muzu se zeptat mas v terarku bazenek??? mam ji ho tam zudelat
:puff::i:

je me jasny ze nebyla venku ze byla doma:-D ale i tak takovym jesterkam neradno verit nikdy nevis ceho se treba zaleknou a utecou ti:-D no pro pagonu je to i zbytecny delat bazenek je to poustni tvorecek a na pousti bazeny nemaj:) takze ja mam v terku jen pisek, misku s vodou, coz je taky blbost bo ten muj malej exot do toho pokazde nahrabe pisek, tak ho radsi pokropim a on se napije jak to po nem steka a jak je mokra stena teraria, a nemam ani topny kamen mam takovou piskovcovou plosinku pod zarovkou a malej na ni lehava po jidle a mam taky koren po ketrym lozi nebo na nem polehava ve dne, v noci spi bud zaveseny na korkove stene nebo vedle kamene v pisku zahrabany jak krtek:-D mas UVB?

mě se po něm agama vykadila dobře, ale dávala jsem jí hodně pít, tak to je možná lepčí jak banán, dostatek tekutin. jen se mi stalo, že když sem malou koupala a ona se vykadila do vody tak se ji nafouklo bříško a pak zase splasklo ,az byla na suchu v terárku...nevíte čím to? že by se jí dostal voda do prdelky?

Ahojky, chci se jen zeptat jestli vadi, kdyz sem dala agamce trochu vlazneho cajiku. Koukala na me co to piju a behala v terku jak blazne, tak sem ji dala trochu na lziscku aona to vybumbala:) byla v nem jen kostka cukru zadny citron, obycejny cajik ovocny, to snad nevadi ne?:) uz ji to nedam, ale chutnalo ji to, chtela by jeste:)

:) uz ji ho nedam,ale moc ji chutnal:)ona je celkem takova zvedava a chce snist vsecko co mam ja, od bramburku az po rizek, ale nic z toho ji nedam, taky ji nesomruju cvrcky:D jen jsem rada ze chce zkouset nove jidla, ta starsi zas nechce nic jineho nez hmyz a salat, rajce vubec, a okurek jen z pinzety...ta moje mala bude neco jako tva Popelnice:P