Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno agama vousata

dobry den mam agamu voustou a nevim co je kdyz jsem dojela dom tak sem ji po dvou dench pustila po dome a ona utekla (hned prvni den se nam vykalela ) nasli sme ja za 2 tydny a od te doby uz nekalela kdyz sme ji stratily tak svlekala kuzi a zere normalne a jak poznam co to je a jak zaridit terarko prosim pomozte mi ja uz newm jak dal a nevim kdy by mela kakat?? jak casto a existuje nejake projimadlo a nividela sem ji pi a nezere mi zeleninu a porad by se rada nekde schovavala a porad mi vse olizuje kdyz jde

Ahojky, chci se jen zeptat jestli vadi, kdyz sem dala agamce trochu vlazneho cajiku. Koukala na me co to piju a behala v terku jak blazne, tak sem ji dala trochu na lziscku aona to vybumbala:) byla v nem jen kostka cukru zadny citron, obycejny cajik ovocny, to snad nevadi ne?:) uz ji to nedam, ale chutnalo ji to, chtela by jeste:)

:) uz ji ho nedam,ale moc ji chutnal:)ona je celkem takova zvedava a chce snist vsecko co mam ja, od bramburku az po rizek, ale nic z toho ji nedam, taky ji nesomruju cvrcky:D jen jsem rada ze chce zkouset nove jidla, ta starsi zas nechce nic jineho nez hmyz a salat, rajce vubec, a okurek jen z pinzety...ta moje mala bude neco jako tva Popelnice:P