Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vousatka

Dobrý den,
máme mláďata,dvě samičky,agam vousatých.Zatím vypadají spokojeně(máme je asi dva měsíce),ale chtěla bych se zeptat,jak na ně co se papání týče.Odmítají jakoukoli zeleninu,takže jso jen o svrčcích a reptivitu,semtam nějaký moučňák,zophbas...Ale jinak nic.Je to normální?Škodí jim to moc?Teorii mám načtenou,ale prcci nám na jakékoli pokusy o spestření jídelníčku zvysoka kašlou.Díky.:-)

Pokud mas samecka, tak ho spis nechat samotneho, pokud samecka se samickami spolecne tak jedine ve velkem terarku a aspon 3-4 samicky na jednoho samecka. Vseobecne se sice doporucuje jako chovna skupina 1.2, ale dle mne jsou samci az prilis aktivni a 2 samicky jsou pro nej malo. My mame samicky v extra terarku, a samecek je na samotce - k samickam jen na pareni.