Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak řešíte stmívání?

Jakým způsobem řešíte stmívání/roztmívání světel v teráriích? Máte to nějak ošetřeno, nebo prostě zvěři normálně natvrdo zhasnete? Já nad tím nikdy moc nepřemýšlel, ale kamarád co dělá ptáky mě na tento nápad přivedl. Takže jestli máte někdo nějakou zkušenost či řešení, sem s ním.

Tak on je to startér pro ty zářivky včetně stmívače. Používám to samé bez stmívání, ale od Glomatu za skoro poloviční peníze. Stmívání nějak neřeším, ale takhle v zimě kdy je venku brzo tma a je prd co na práci tak po zhasnutí zářivek a žárovek v terárkách mi svítí ještě lampička u compu takže zas takovej šok mít nemůžou. Ale je to něco trochu jiného, když mám hady v pokoji nebo když je mám např. ve sklepě (haďárně)