Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš neroste...

Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale už skoro 2 měsíce mám doma mládě BC narozené v srpnu. Jde mi o to, že za tu dobu co ho mám vůbec neroste (možná o 1-2 cm) a ještě se ani nesvlékl. Zatím spíš jen mohutní - tloustne. Dostává 2 menší myši za asi 1,5 týdne. Vždy až po vykálení. Měří asi 62 cm a váží asi 125 gramů. Ještě dodám že je to samice. Je ten jeho růst/nerůst normální? Mám zkušenost jen s užovkama a ty v tomhle věku rostli jako z vody...

buďte rádi že nerostou:-D můj 1 a půl roku starý samec má už k 1,8 m a to mu už i morčata přestávají stačit... a to pořád roste jak drak i když žere jedno morče jednou za měsíc ne- li víc, aspoň že samička je zakrslá a užovka je nežravec, šetří mi kapsu:-D

Mates RR: Prosim tě buď uplně v klidu, však on se ti už zanedlouho svleče...když roste pomalu, tak ani nema potřebu se tak často svlekat ;-)
Jeden muj hrozna (stejně starej jako je ten tvuj) se mi svlekl skoro až po třech měsicich...ale normalka se mi teda svlekaj plus minus po šesti tydnech.

P.S.A co to maš vubec za hroznu? V nějakem vlakně jsem si vsiml, že pišeš BOA CONSTRICTOR CONSTRICTOR :?: