Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správný chov

Dobrý den,
chci se ujistit zda chováme správně 2 Genončíky noční. Svítíme 40 W žárovkou Sunglow od 8:00 do 20:30. Velikost terária 50×30×30 pozadí zatím není, ale chystáme. Jako substrát jsme zvolili rašelinu s pískem v poměru 1:2. Gekončíky krmíme obden crvrčkami. Cvrčky obalujem ve vitamínech. Po zemi vždy rozhodíme jedno rozdrcené vajíčko. V teráriu mají misku s vodou, kterou čistíme ob jeden den. Jako rostlinu jsme použili Scindapsus a úkryt uřízlej kokos. Rád bych ocenil kdyby jste mě odkázali na to co zlepšit a na to co je dobře. Předem Děkuji

Dobrý den,
ještě jsem se chtěl dotázat tedka používáme vitaminominerální přípravek od neznáme firmy byl nám dodán v krabiččce na výstavě, ale už nám dochází a už druhý den sháníme Roboran H, který byl všude doporučován pro gekony. Byli jsme ve 3 zverimexech a dvou lékárnách. Bydlíme v Praze za jakoukoliv odpověd děkuji.