Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Morče

Dobrý den ,potřebovala bych poradit s morčetem . Je malé asi půl roku-rok . Pořát leží v kleci a spí , když si ho vezmu do klína tak si lehne a někdy usne . Když ho pustím , tak chodí , běhá a někdy sedí. Nevím čím to je pije , žere i kadí . Nemůžete mi poradit?? Moc děkuju za odpověď .
PS: prosím odpověď na můj e-mail : Jana.Jajik@seznam.cz

Taky si myslím, že když žere, kadí a hýbe se, že je v pořádku. Ještě mi napadá jestli mu neteče z nosu nebo z očí, to by mohlo být nastydlé. Dospělá morčata hodně spí a moc toho nedělají když jsou bez kamaráda. K samičce doporučuji koupit druhou, u samce si na tenhle stav nezbývá než zvyknout a příště koupit i s bráškou, na cizí samce si nezvykne.

Ahojte,
potřebovala bych prosím poradit s morčetem mé neteře. Dva dny nežere, nepije, je apatické na podněty, má zježené chlupy , přivřené oči a při pokusu mu vnutit pití (šípkový čaj) vše vyplivne. Je hubenější, ale břicho má trochu nafouklé. Nos má čistý ani neprská. Bydlí v ubikaci v pokojové teplotě, ven ho nenosí. Neteř tvrdí, že mu nedávala nic, co by způsobovalo plynatost. Netuším, co by mu bylo. Pokud někdo poradíte, budu ráda, předem děkuji za rady.