Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hamm - máte někdo obrázky?

Zdravím ty šťastnější, kteří se dostali o víkendu do Hammu, poreferujte, co Vás zaujalo. Pokud máte fotky, tak určitě sem s nimi. Já mám info jen z doslechu, ale prý bylo hodně žab (hlavně teda dendrobátek), barevných forem gekončíků a krajt královských...
Tak pište.

barevný formy krajt, gutat a gekonů jsem přecházel, takže nevím, ale cestou k jeďákům byl stůl s krajtama královskýma a na tom stole bylo fakt hodně barevných krajt, ale fakt mě to nezajímalo takže poreferovat nemůžu cože vlastně všechno tam měl. Lidí tam moc nebylo, je fakt že stolů je tam tak dvacetkrát víc než v ládví, nedokážů to přesně odhadnout protože je to tam takový rozprsklý ale tlačenice jako v ládví z daleka nebyli, jel jsem tam hlavně kvůli jedákům a to můžu přesně říct že tam nebylo víc jak pětadvacet stolů, takže to mě celkem zklamalo. z jedovatých tam jasně dominovali chřestýši

No, zajímalo by mě kam budou jezdit:-D, ať zkusí třeba u nás plzeňské trhy;-). Možná by se měli trošku zamyslet a třeba zjistí, že spousta těch cen je v podstatě velmi nadsazených a až nereálných. Obchodování je živí, ale je to jejich risk a podnikání, když tam nebudou budou tam jiní...

Tak jsem také mluvil s lidma co tam byli a říkali, že to byl jeden z nejslabších Hammů vůbec, takže naštěstí, že jsem tam nevyrazil. A jen tak pro informaci, prodejci byli tak zoufalí, že třeba Elaphe mandarina byli už po 100€ odchovy tak si to přeberte sami kam ten trhe jde. A prý celkově tam byli hrozně nízké ceny, aby se aspoň něco prodalo.

Tak jak se to veme. Jezdím tam s lidma co jezděj jenom kvůli jedákům, takže teď pro nás vede nejvíc houten - snakeday. Je provda, že za tyhle prachy už je to zadarmo a není už žádnej prolbém je sehnat i u nás už začíná těch odchovů přibývat. Celkově šli dříve špeky z užovek dolu jakou jsou například Oreocryptophis (Elaphe) porphyracea ssp. dolu pamatuju si ještě loni stáli laticincti okolo 500€ kolikrát i dráž byli a dneska se tento poddruh dá sehnat za 250€ odchov už větší mláďata to samí coxovky a takový. Takže asi na ně přijde řada.