Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UV lampa

Potřebovala bych poradit,chci koupit želvě uv lampu,nejlépe žárovku do objímky co i svítí a zároveň i hřeje.Pořád studuju ty vaše příspěvky,ale nejsem z toho chytrá.Když si koupím BRIGHT SUN DEZERT 50W,tak to je jen žárovka?Píšou že je k tomu potřeba startér a tlumivku,tak co všechno je potřeba koupit,když mám doma jen porcelánovou objímku v květináči?Děkuji moc

Já to řeším,chci to nejlepší pro želváka,už jen pro to,že měl poslední dobou pořád nějaký zdravotní problémy.Protože mám letní výběh,nejvíc by se mi líbila ta compaktní žárovka repti sun 10,výhřevnou mám 60 watů.Říkal jste,že to je lepší než nic,tak snad to tak bude.