Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cerastes vipera

Dobry den, mam par otazok ohladne druhu Cerastes vipera. Na internete toho moc nieje (teda v SJ, CJ):-/ a zaujmalo by ma ake maju naroky na plochu teraria vzhladom na ich velkost v dospelosti. Este by ma moc zaujmalo co sa tyka krmenia cim ich krmite vy? (ak ich nahodou niekto chovate). Je mozne ich naucit na drobne hlodavce alebo nieake mensie gekony? Za vase odpovede predom dakujem.

Na prostor náročné nejsou, 1 ks může být bohatě v teráriu o ploše 50x40 cm s vyšší vrstvou kvalitního písku, nejlépe větrem zpracovávaný pouštní z dun nebo i z naší přírody.
Nevím o nikom komu by žraly samostatně něco jiného než ještěry (ještěrky, scinky, gekony).