Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výpadok poradna.net: nedeľa 28.12.2008 o 23:00

V nedeľu 28.12.2008 po 23:00 bude poradňa dočasne nedostupná. Výpadok bude trvať približne 2 hodiny a bude sa týkať všetkých diskusných fór na poradna.net (pc, tera a kutilska).

Ak všetko pôjde tak, ako má, tak na druhý deň budete používať novšiu verziu poradne. Potom pretrpíme obdobie, keď budete spomínať, v čom bola predchádzajúca verzia lepšia. Až nakoniec sa dostaneme do ideálneho stavu, keď si nikto ani nespomenie, že sa niečo zmenilo. :-)

Tak vidím, že nás bláznu je více, co si počká na nový vzhled :-D Jinak s těmi přílohami by to bylo takhle fajn (VIZ Melda s žofkou), aspoň by to nezatěžovalo stránky při načítání a pro najetí bychom si příslušný obrázek otevřeli, není to jednodušší?

Ta rekonstrukce webu není zdaleka tak markantní jak jsem očekával, a jak jsme na ní byli připravováni. V konečné fázi jde spíš o drobnější "kosmetické" úpravy a snad o pár šikovných vylepšení, takže lze jen chválit...
Doufám, že si Tera poradna navzdory prodělaným změnám pořád udrží image solidního a slušného webu, což je podle mě úplně to nejpodstatnější ;-)

Jak psal Michal, nezobrazuje se, ze dorazila soukroma zpráva - prisel jsem na to nahodou.

Dalsi vec, pokud by to slo zaridit - mazani starych soukromych zprav hromadne - treba nejakym zaskrtnutim a pak smazat.

Jinak jsem nad miru spokojen :) Snad jen, zamecky, skrtatka, obalecky by mohly byt malinko vetsi, slo-li by to.

Diky
VH

Jedna věcná. Chtělo by to opravit URL příkaz - jaksi z něho vypadlo = za které se vkládá adresa (někomu méně znalýmu jazykům HTML apod to může učinit problém. Přiznám se, že mi to teď ukradlo chvilku, než jsem zjistil co chybí):-[:-)