Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč byli zamknuty Knihy v el.podobě???

Můžu se zeptat proč byli zamknuty knihy v el.podobě? Jestli se nemýlím tak už tu jednou něco podobného bylo a nikomu to nevadilo!!!A myslím si že hodně uživatelů teraporadny by o tyto knihy mělo zájem.A najednou to správce hned zamkne.Vy asi hodně hrajete na zákony že???
Změna kategorie, původně: Literatura (Kurt)

Bez informací by teraristika nebyla tam, kde je, proč se bránit šíření těchto informací, pro mě je daleko horší přístup ten, držet informace pod pokličkou, hlavně, že budu mít odbyt na svá zvířata. Pánové chtělo by to trochu odstupu a trochu anarchie do těch všedních životů

Když už se tady rozebírá nelegální kopírování článků a literatury, chtěl bych varovat před "Prvním oborovým chovatelským katalogem" - http://www.chovatelskykatalog.cz/magazin/index.php

Kradou články z různých chovatelských stránek (samozřejmě bez vědomí autora) a bezostyšně se pod ně podepisují. Já osobně jsem tam objevil minimálně tři své články podepsané jakousi Pavlou Ivaňcovou a v jednom případě dokonce i samotným adminem. Ta ženská se nespecializuje jenom na terarijní zvířata, ale je zřejmě absolutní machr úplně ve všech oborech chovatelství. Pod minimálně čtvrtinou z více jak 500 článků je podepsaná ona, a je vcelku jedno, jestli jde o akvarijní ryby, hady, slepice, papoušky, morčata, nebo kozy, krávy či koně. Je prostě úžasná! :-/

Když jsem tehdy adminovi toho webu napsal, že jde o docela drsné porušování autorských práv, bez jediného slůvka omluvy druhý den jednoduše připsal pod článek moje jméno, čímž to považoval za uzavřené. A kopčí se tam vesele dál... Rozhodně by stálo zato, kdybyste nakoukli jestli tam taky nenajdete něco ze své tvorby.