Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota v teráriu pro agamu vousatou

Dobrý den, chtěla jsme se zeptata jak zajistit doporučovanou teplotu v terárku.
Mám jednu bodovou žárovku, pod kterou má agama teplotu 40 st.C, ale ve zbytku terárka je jen cca 25 st.C.
Samozřejmě mám i zářivku s UV, ale to je právě jen zdroj UVB,A a světla.
Takže teď přemýšlím zda přidat jednu žárovku nebo pořídit topný kabel.

...vím načetla jsem noční, zimní i letní teploty v austrálii - jen jsme chtěla mít úplnou jistotu, dneska se bubákovi nechce moc do jídla, tak jsme hledala co by mohlo být špatně, hned po převozu na štědrý den dal 3-4 cvrčky a včera i zatím dnes už jen po jednom,zeleninu ani ovoce zatím nekonzumuje (budu zkoušet další druhy).
Tak jsem chtěla prověřit teplotu jestli nestrádá.