Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terrarium Ze skříně(postavit-dřevo)

Dobrý Den Mám Dotaz. Chtěl bych jsi postawit terrárium ze starší skříně s prosklenýmy dveřmi Nebo Postavit z nových dřevěných desek. Chtěl jsme jse zeptat Nevadí to? Na co jsi Mám dávat Pozor? Je potřeba to Natřít lakem a jakým? Mám spoje kde kde jsou stěny na sobe něčím vyspárovat? čím? Terrárium stavím pro Agamy osadní. Počítám s 1m-délky 1m-výšky a 45-60cm-hloubky. S tím že postavím dvě mezi patří a hořejší prostor vyplnám liánamy větvemy a umístím UV-B plus žárovku Sun Glo od Exo terra. Prosím Vás i o nápady a upřesnění asi tak Kolik W budu muset koupit ty žárovky. Děkuji.

Suche terarko z lamina v pohode, prijde mi to ale zbytecne vysoke. Mozna by bylo lepsi rozdelit to horizontalne na dve uplne samostatne. SunGlo nekupuj, je to skoda penez - dej tam obycejne Osram / Philips bodovky, vyzkousis si ruzne wattaze a uvidis co vyhovi. Stoji par korun a ucel splni uplne stejne jako ta SunGlo s jesterkou na krabicce.

Ahoj.Z té skříně by to podle mě šlo.Musíš vyspárovat silikonem(akvaristickým) a nalakovat nějakym vodě odolnym lakem(měl by splňovat normy pro používání na hračky.Zrovna stavím terarium z osb desek,tak řeším něco podobného.Zkus se podívat pod kategorii terarium a technika a najdeš tam vše potřebné.