
17.1. - Plzen - k.d. Peklo ( :-) )
Pojedete nekdo, jezdivate tam, ma to smysl? Da se tam nejak rozumne dostat z nadrazi? Premyslim ze by jsme tam jo, pokud by byla sance koupit nejake pekne mladata gekonciku nocnich. (H.B. jsem psal, neodpovedela...)
V Plzni téměř nikdy nic nebývá, možná se to zdá jen mě, ale....
Z nádraží se tam dostaneš snadno, z autobusovýho během 10 min pěšky, z vlakovýho tramvají a vystoupíš v solní ulici. Taky max. 10min.
Kdybych tu nebydlel rozhodně bych tam nechodil. Ale proti gustu...
Možná už se to trochu povzneslo, nebyl už sem tam pár měsíců.
no, me by aktualne stacili ke stesti ty gekoncici, pokud by byla sance ze ano jel bych i kdyby tam mimo nich byly jen 2 krabicky cvrcku. ;)
hele lucifer ... gekončíky tam seženeš a i si budeš moct vybrat ... kolega Tomáš Jirásek tam prodává svůj odchov .... a už mu jich zbývá asi jen 80!

cvrčky taky
Na Ládví to sice nemá ale aspoň se tam dá "normálně" chodit seženeš kontakty a těch zvířat tam nejni tak málo ....
Mohu vřele doporučit.
ok no, tak se tam objevim teda...taky bych mel, v k.d. Peklo, ehm...![]:)](https://static.poradna.net/images/smiley/evilsmile.gif)
BMW - nemate nekdo kdo tam pujdete svaby Shelfordella tartara? Potreboval bych neco na zalozeni mensi chovne kolonie, vymena za B.Dubia nebo bych koupil.
Musim říct,že v Plzni maj pěkný gekončíky.Několikrát za sedou tam byli.Na černém stole se krásně leskli.Jinak mi tam samozřejmě jedem.
zdar,nevím zda tam budou švábi?ale pokus se spojit s Robimausem,jezdí tam snad je má v nabídce. Pro ostatní-pěkně si to užijte a dejte si pijo za mne Pavel
S. tartary nemam, mohl bych ti nabídnout N. cinerea. Když tak mi napiš mail.
ee ty nechci, lozej po skle a mnozi se az moc ...
Všechny druhy švábů vhodných pro krmení se ve stejných podmínkách množí stejně rychle, N. cinerea je například srovnatelná s B. dubia, ale musí mít odpovídající podmínky. Cinereiky se v lezení po skle dost přeceňujou, pravdou je že to dokáží ale rozhodně ne tak obratně jak Periplanety, ovše i tak je to nevýhod, dubiáky jsem choval mnoho let bez víka (než jsem si je kvůli chybě termostatu upekl), u cinereí jsem to po měsíci vzdal. Nenutim, chápu...... já se chci taky vrátit k dubiákum, tak se jich zbavuju.
pavoukar Spidy (www.spidy.goliathus.com)obcas odkoupi neajke vetsi mnozstvi cinerei na zkrmeni, tak se zkuste poptat...
tak par obazku z "pekla" - chvatali jsme rychle domu neb koupeno 0.4 eubliku = uspech a spokojenost
Tak koukám,že oproti předvánoční burze tam toho bylo opravdu hodně.Tak škoda,že jsem nemohl,ale příští měsíc se asi určo zasejc dostavím
.Je to vždy fajn výlet a pokec s přáteli,i kdyby tam nebylo na co koukat
.
Pro Pepé je to nárazovka,jak kdy??jsem si na 100procent jist ,že Zdenda pro to dělá maximum,a to hlavní pokečáš,daáš si pijo na pohodu a ne jak v prasečáku kde se zastavíš a dav tě odnese úplně jinak zdar
Já vím,jezdím celkem pravidelně(teda tak 4-5x do roka)
.Pívo bohužel,jsem řidič
,ale třeba u Meldy si to pak sakra vynahradíme
.