Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akvaristika

Ahoj , chtěl bych se zeptat jestli je nějaká piraně která dorustá delky maksimalně 10 cm a nebo jestli je nějaka takova podobná masožravá akvarijní rybička , která je maximálně do 10cm?

skús si zohnať nejakú labyrintku a la Ctenopoma,Anabas ,väčšinou sa jedná o ryby cca 10-15cm dlhé a dá sa o nich hovoriť ako o dravých rybách,alebo si niekde na jazere nachytaj malé slnečnice,v nevykurovanom,dobre okysličenom akvárku sa dajú dobre chovať,v zajatí v menšej nádrži nepresiahnu 10-12 cm a v dospelosti sú krásne vyfarbené