Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza Hamm

Zdravím všechny chtěl sem se zeptat kdy bude burza v Hammu a jestli tam někdo pojedete.Dale sem se chtěl zeptat jestli tam někdo nepojede(peníze na benzín samozřejmostí)nebo pokud by nekdo věděl kde to je a chtěl jet tak vzít auto nebude problém chtěl bych si tam dojet pro 0,1 python reticulatus tiger
Děkuji za reakce

a pěkný den Jirka

Do dnes se mi ozvalo asi 15 lidí že by možná jelo. Tak bych chtěl poprosit ty co chtějí závazně jet ať se mi ozvou buď zde nebo mail či schránka. Kdo dřív přijde... Příspěvek na benzín je jednotný 40Euro za osobu. Což neni ani 1200Kč takže myslim si že naprosto pohodový pakatel. Trasa po ČR je Hradec Králové, Praha, Rozvadov. Pojedeme novým RV 2008 poměrně slušně prostorným autem. (bylo dost dotazů na to zdali mam spolehlivé auto..)

Dobrý den napadlo nás že by jsme se na tuto burzu podívali,ale chci se zeptat jestli je tato burza cenově výhodná (např.gekončíka mimino tady v ČR koupím za 250-300 kč a abych ho v Hammu koupil za 500 Kč)toto je jen příkad samozřejmně že bych nejel do Hammu koupit jednoho gekončíka.